بلیط اتوبوس ترمینال غرب (آزادی)

ترمینال غرب یا ترمینال آزادی با مساحت 50 هکتار بزرگترین ترمینال مسافربری کشور می باشد که در تهران، ضلع شمال غربی ميدان آزادی قرار گرفته است و یکی از چهار ترمینال بزرگ استان تهران است که روزانه حجم بسیاری از مسافران را جابجا می کند. در گذشته مسافران برای خرید بلیط اتوبوس مجبور بودند تا ترمینال مسافربری بروند و از آنجا بلیط تهیه کنند اما امروزه این امکان به وجود آمده است که مسافران بتوانند به صورت اینترنتی در سایت بازارگاه بلیط اتوبوس از ترمینال آزادی را خریداری کنند. جهت سهولت هر چه بیشتر مسافران، ترمینال غرب مجهز به تلفن گویا بوده و به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به مشکلات و سوالات احتمالی شما مسافران است.
از جمله امکانات ترمینال غرب می توان به سکو سوار و پیاده شدن مختص هر شرکت، فروشگاه فروش صنایع دستی، صوتی تصویری، مواد غذایی و ... رستوران، کافی شاپ، اتوماسیون حمل بار، سالن استراحتگاه، دفاتر فروش بلیط شرکت های مسافربری، انبار توشه مختص هر شرکت، دفتر نمایندگی وزارت راه و ترابری، دفتر نمایندگی سازمان تعزیرات حکومتی، جایگاه سوخت، پارک کودک، آژانس مسافربری، سرویس‌های بهداشتی مردانه و زنانه، تلفن‌های همگانی، كافی‌نت، آرايشگاه، جایگاه شارژ تلفن همراه، کارواش، پارکینگ و دستگاه‌های آب‌سردكن نام برد.

تهران، ضلع شمالی میدان آزادی، پایانه مسافربری آزادی
021-44663954

درباره ترمینال غرب (آزادی)

ترمینال غرب در سال 1375 در دو طبقه تاسیس شد. ترمینال غرب به علت رفع مشکلات ناشی از تردد اتوبوس ها از جنوب تهران به شهر های غربی و شمالی احداث گردید. طبقه اول مختص شرکت های مسافربری است و در طبقه دوم فروشگاه های مختلفی قرار گرفته است. همچنین بانک شهر در طبقه دوم سالن انتظار ترمینال غرب تهران، آماده خدمت رسانی به مسافران است. در محوطه ترمینال غرب مسجدی در 2 طبقه احداث شده است که نماز جماعت با حضور امام جماعت در آن برگزار می شود. هم چنین در مناسبت های مختلف مذهبی در آن جا مراسم سخنرانی، دعا خوانی و جشن برگزار می گردد.

ترمینال غرب (آزادی)