پرسش های متداول سواری دربستی

با رزرو سواری بین شهری، می توانید سریعتر و ایمن تر به مقصد مورد نظرتان برسید. در تاکسی سواری دربست شده فقط خودتان و همراهانتان هستید و امنیت و آرامش بیشتری دارید.
خیر، شما با اجاره یک سواری یا تاکسی بین شهری دربستی و پرداخت هزینه مربوط به آن می توانید با 2 همراه دیگر سفر کنید و نیازی به پرداخت هزینه اضافی نیست.
در سایت بازارگاه شما به سادگی می توانید تاکسی بین شهری دربستی مورد نظرتان را کرایه کنید. تنها کافیست کارت بانکی عضو شتاب و کد ملی معتبر داشته باشید.
بله، شما می توانید به راحتی سواری را به صورت رفت و برگشت رزرو کنید. همچنین تا 4 ساعت امکان توقف رایگان برای شما در نظر گرفته شده است.

تاکسی بین شهری

در سامانه بازارگاه این امکان فراهم شده است که شما به راحتی بتوانید تاکسی اینترنتی برون شهری تهیه کنید. نرخ کرایه تاکسی های بین شهری براساس قیمت های تعیین شده معتبر حمل و نقل عمومی است. بازارگاه قیمت تاکسی سواری را با کمترین هزینه ممکن و در عین حال با بهترین خدمات از معتبرترین شرکتهای حمل و نقل عمومی کشوری به شما ارائه می کند. سفر بین شهری با تاکسی اینترنتی این مزیت را دارد که شما در ساعت دلخواه از درب منزل سوار شده و در مقصد درب منزل یا محل مورد نظر خود پیاده شوید.

هم اکنون می توانید با مشخص کردن مسیر و تاریخ سفرتان، انواع خودروهای سواری متعلق به شرکت های مسافربری معتبر کشور را مشاهده کنید و از لیست ارائه شده، خودرو مدنظرتان را انتخاب کنید. رزرو اینترنتی سواری دربستی در بازارگاه با چند کلیک ساده امکان پذیر است.

تاکسی بین شهری

مزایای تاکسی بین شهری

از جمله مزایای تاکسی های بین شهری، می توان به دربست کردن خودروی سواری، امکان سفر به صورت رفت و برگشت با 4 ساعت توقف رایگان، عدم توقف های متعدد در بین راه، سفری ایمن و اختصاصی، تخفیف رزرو اینترنتی و ... اشاره کرد.

هزینه سواری دربستی

هزینه سفر شما به مبدا و مقصد مدنظرتان مرتبط است. هم اکنون تمام خودروهای سواری در سایت بازارگاه با تخفیف ویژه ارائه شده است. هزینه های اعلام شده در سامانه بازارگاه معادل دربست کردن تاکسی بین شهری می باشد.

پشتیبانی سواری دربستی

مسافران در صورت نیاز به مشاوره درخصوص دربست کردن خودرو سواری بین شهری و داشتن هر گونه سوال می توانند با پشتیبانی بازارگاه تماس حاصل نمایند و راهنمایی های مورد نظرشان را دریافت کنند.

برای دانلود اپلیکیشن بازارگاه، اسکن کنید.

رزرو تاکسی بین شهری در اپ بازارگاه

مراحل ثبت رزرو سواری دربستی

اگر جز آن دسته از افرادی هستید که تمایلی به سفر با وسایل حمل و نقل عمومی ندارند و معمولا خودروی شخصی را ترجیح می دهند سفر با سواری دربستی بهترین گزینه برای شماست. با سفر با تاکسی های بین شهری شما مجبور نیستید ساعت ها رانندگی کنید و خسته شوید. پس از رزرو سواری دربستی در سایت بازارگاه این امکان برای شما وجود دارد تا به صورت تلفنی با راننده خودرو در خصوص زمان رسیدن به مبدا شما هماهنگ شوید.

 1. انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ حرکت

  مبدا، مقصد و تاریخ سفری که قصد آن را دارید وارد نمایید تا لیست سرویس های موجود به شما نمایش داده شود.

 2. انتخاب خودرو مورد نظر

  از بین لیست نمایش داده شده، با توجه نوع وسیله نقلیه، زمان حرکت و قیمت ، سرویس مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 3. مشاهده پیش فاکتور و پرداخت

  پس از انتخاب هریک از تاکسی های بین شهری، پیش فاکتوری شامل کلیه شرایط و هزینه ها نمایش داده می شود که با قبول قوانین و اتصال به درگاه بانکی سرویس برای شما ثبت می شود.

 4. دریافت رسید و سفر

  پس از پرداخت، رسید به شما نمایش داده می شود و در زمان تعیین شده می توانید سفر خود را آغاز نمایید.


با این 4 گام ساده و تکمیل اطلاعات هر یک از مراحل می توانید متناسب با نیاز خود، سرویس سواری دربستی خود را به راحتی و با کمترین هزینه درخواست نمایید. سامانه بازارگاه با همکاری شرکتهای حمل و نقل سواری بین شهری با استفاده از مجهزترین خودروها و در اسرع وقت سفر راحت و آرامی را برای شما فراهم می نماید.

تازه ترین ها در مجله گردشگری

12 اردیبهشت 1403

خرید بلیط سواری دربستی

سایت بازارگاه این امکان را برای شما فراهم آورده است تا بلیط سواری دربستی خود را به صورت آنلاین در اسرع وقت رزرو نمایید.

ادامه مطلب
24 اردیبهشت 1402

چگونه برای فرودگاه امام خمینی تاکسی دربستی بگیریم؟

از دغدغه‌های مسافران رزرو سواری دربستی برای فرودگاه امام خمینی است. مسافرانی که قصد سفر‌های خارجی از مبدا فرودگاه امام خمینی را دارید میتوانید از هر شهری که هستید برای مسیر خود تا فرودگاه توسط سایت و یا اپلیکیشن بازارگاه تاکسی بین شهری بگیرید.

ادامه مطلب
06 اسفند 1401

تاکسی بین شهری مشهد هرات

سفر با تاکسی بین شهری از مشهد به هرات بسیار آسان است. در سایت بازارگاه به راحتی میتوانید بلیط سواری برای مشهد هرات بگیرید و با آرامش سفر کنید.

ادامه مطلب