پرسش های متداول سواری دربستی

با رزرو سواری بین شهری، می توانید سریعتر و ایمن تر به مقصد مورد نظرتان برسید. در تاکسی سواری دربست شده فقط خودتان و همراهانتان هستید و امنیت و آرامش بیشتری دارید.
خیر، شما با اجاره یک سواری یا تاکسی بین شهری دربستی و پرداخت هزینه مربوط به آن می توانید با 3 همراه دیگر سفر کنید و نیازی به پرداخت هزینه اضافی نیست.
در سایت بازارگاه شما به سادگی می توانید تاکسی بین شهری دربستی مورد نظرتان را کرایه کنید. تنها کافیست کارت بانکی عضو شتاب و کد ملی معتبر داشته باشید.
بله، شما می توانید به راحتی سواری را به صورت رفت و برگشت رزرو کنید. همچنین تا 5 ساعت امکان توقف رایگان برای شما در نظر گرفته شده است.

تاکسی بین شهری

سفری آسوده و با آرامش خاطر را با تاکسی های بین شهری ارائه شده در سامانه بازارگاه تجربه کنید. هم اکنون می توانید با مشخص کردن مسیر و تاریخ سفرتان، انواع خودروهای سواری متعلق به شرکت های مسافربری معتبر کشور را مشاهده کنید و از لیست ارائه شده، خودرو مدنظرتان را انتخاب کنید. رزرو اینترنتی سواری دربستی در بازارگاه با چند کلیک ساده امکان پذیر است.

مزایای تاکسی بین شهری

از جمله مزایای تاکسی های بین شهری، می توان به دربست کردن خودروی سواری، امکان سفر به صورت رفت و برگشت با 5 ساعت توقف رایگان، عدم توقف های متعدد در بین راه، سفری ایمن و اختصاصی، تخفیف رزرو اینترنتی و ... اشاره کرد.

هزینه سواری دربستی

هزینه سفر شما به مبدا و مقصد مدنظرتان مرتبط است. هم اکنون تمام خودروهای سواری در سایت بازارگاه با تخفیف ویژه ارائه شده است. هزینه های اعلام شده در سامانه بازارگاه معادل دربست کردن تاکسی بین شهری می باشد.

پشتیبانی سواری دربستی

مسافران در صورت نیاز به مشاوره درخصوص دربست کردن خودرو سواری بین شهری و داشتن هر گونه سوال می توانند با پشتیبانی بازارگاه تماس حاصل نمایند و راهنمایی های مورد نظرشان را دریافت کنند.

رزرو تاکسی بین شهری در اپ بازارگاه

مراحل ثبت رزرو سواری دربستی

اگر جز آن دسته از افرادی هستید که تمایلی به سفر با وسایل حمل و نقل عمومی ندارند و معمولا خودروی شخصی را ترجیح می دهند سفر با سواری دربستی بهترین گزینه برای شماست. با سفر با تاکسی های بین شهری شما مجبور نیستید ساعت ها رانندگی کنید و خسته شوید. پس از رزرو سواری دربستی در سایت بازارگاه این امکان برای شما وجود دارد تا به صورت تلفنی با راننده خودرو در خصوص زمان رسیدن به مبدا شما هماهنگ شوید.

 1. انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ حرکت

  مبدا، مقصد و تاریخ سفری که قصد آن را دارید وارد نمایید تا لیست سرویس های موجود به شما نمایش داده شود.

 2. انتخاب خودرو مورد نظر

  از بین لیست نمایش داده شده، با توجه نوع وسیله نقلیه، زمان حرکت و قیمت ، سرویس مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 3. مشاهده پیش فاکتور و پرداخت

  پس از انتخاب هریک از تاکسی های بین شهری، پیش فاکتوری شامل کلیه شرایط و هزینه ها نمایش داده می شود که با قبول قوانین و اتصال به درگاه بانکی سرویس برای شما ثبت می شود.

 4. دریافت رسید و سفر

  پس از پرداخت، رسید به شما نمایش داده می شود و در زمان تعیین شده می توانید سفر خود را آغاز نمایید.


با این 4 گام ساده و تکمیل اطلاعات هر یک از مراحل می توانید متناسب با نیاز خود، سرویس سواری دربستی خود را به راحتی و با کمترین هزینه درخواست نمایید. سامانه بازارگاه با همکاری شرکتهای حمل و نقل سواری بین شهری با استفاده از مجهزترین خودروها و در اسرع وقت سفر راحت و آرامی را برای شما فراهم می نماید.

تازه ترین ها در مجله گردشگری

12 آبان 1400

تاکسی بین شهری نطنز به تهران و بالعکس

اگر میخواهید با سواری دربستی از نطنز به تهران به صورت رفت و برگشت سفر کنید، به راحتی می توانید سواری دلخواه خود را در سایت بازارگاه دربست کنید.

ادامه مطلب
31 خرداد 1400

سفر با خودروی شخصی ممنوع!

شاید شما هم جز آن دسته آدمهایی هستید که خیلی تمایلی به سفر با اتوبوس را ندارید دیگر نیازی به نگرانی نیست، ما پیشنهاد بهتری برای شما داریم. در سامانه بازارگاه می توانید سواری دربست کنید و بدون دردسر سفر کنید.

ادامه مطلب
23 فروردین 1400

سواری دربست با راننده از تهران و اصفهان به سراسر کشور

در سامانه بازارگاه شما به راحتی می توانید برای خود و حداکثر 3 همراهتان خودروی بین شهری رزرو کنید و با خودرو و رانندۀ شخصی و با ریسک کمتری به سفر بروید. خودروهای موجود در سامانه بازارگاه خودروهای به روز مانند تویوتا کمری و هیوندا می باشند.

ادامه مطلب