خیر خرید از سامانه بازارگاه هیچ گونه هزینه اضافی نسبت به خرید حضوری برای شما دربر نخواهد داشت علاوه بر آن در بازارگاه تخفیفات ویژه ایی نیز در اختیار شما قرار میگیرد.
کد ملی معتبر
شماره تلفن و ایمیل معتبر
کارت بانکی عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت
شما می توانید رمز دوم کارت خود را از طریق دستگاه های عابر بانک مربوطه به هر بانک و مراجعه به منوی تغییر رمز عبور و سپس رمز عبور دوم تعیین نمایید. توجه داشته باشید که تعیین رمز دوم فقط از طریق عابر بانک بانک صادر کننده کارت امکانپذیر است.
بله، شما به راحتی میتوانید از منوی وب سایت گزینه استعلام/ابطال را انتخاب نمایید و نسبت به ابطال بلیط خود اقدام نمایید. شایان ذکر است مدت زمان ابطال بلیط در زمان خرید به شما اطلاع رسانی میشود بنابراین در زمان خرید به

زمان مجاز برای ابطال

دقت نمایید. در صورت ابطال در زمان مجاز 10% از مبلغ بلیط بابت کنسلی و مبلغ 7,200 ریال نیز بابت کارت به کارت از پرداختی کسر میگردد و مابقی وجه به کارت بانکی که اعلام میفرمایید طی 72 ساعت بازمیگردد(در صورت عدم بازگشت وجه به دلیل بروز اختلال، تعطیلی و ... حداکثر طی 7 روز کاری وجه به حساب شما باز میگردد). پس از گذشت زمان مجاز، ابطال بلیط صرفا به صورت حضوری در محل شرکت مسافربری و با کسر 50 درصد جریمه، امکان پذیر است.
باید به صورت حضوری به شرکت مسافربری مبداء مراجعه نمایید و با کسر 50 درصد از مبلغ بلیط، بقیه مبلغ را دریافت نمایید.
خیر، در حال حاضر این امکان فعال نمی باشد. شما می توانید بلیط خود را باطل نموده و مجدد اقدام به خرید بلیط با مشخصات جدید نمایید.
خیر، پس از انجام کامل مراحل خرید و دریافت شماره بلیط فقط کافی است شماره بلیط و شماره پیگیری را نگهداری نموده و یک ربع قبل از حرکت اتوبوس برای دریافت بلیط چاپ شده به شرکت مسافربری مبداء مراجعه نمایید.
ابتدا از طریق منوی وب سایت و انتخاب گزینه استعلام و ابطال از عدم صدور بلیط خود اطمینان حاصل نمایید در صورت عدم صدور بلیط در موارد نادر ممکن است به دلیل اختلال بانکی یا اینترنت مبلغ از حساب شما کسر گردیده باشد که این مبلغ به صورت خودکار بعد از حداکثر 24 ساعت کاری به حساب شما بازگردانده می شود. با این حال در تمامی مراحل خرید می توانید از منوی وب سایت و رفتن به بخش پشتیبانی، با تیم پشتیبانی بازارگاه ارتباط برقرار نمایید.
می توانید از منوی وب سایت و رفتن به بخش پشتیبانی، با تیم پشتیبانی بازارگاه ارتباط برقرار نمایید.

با

رزرو سواری بین شهری

، می توانید سریعتر و ایمن تر به مقصد مورد نظرتان برسید. در تاکسی سواری دربست شده فقط خودتان و همراهانتان هستید و امنیت و آرامش بیشتری دارید.
خیر، شما با اجاره یک سواری یا تاکسی بین شهری دربستی و پرداخت هزینه مربوط به آن می توانید با 2 همراه دیگر سفر کنید و نیازی به پرداخت هزینه اضافی نیست.
در سایت بازارگاه شما به سادگی می توانید

تاکسی بین شهری دربستی

مورد نظرتان را کرایه کنید. تنها کافیست کارت بانکی عضو شتاب و کد ملی معتبر داشته باشید.
بله، شما می توانید به راحتی سواری را به صورت رفت و برگشت رزرو کنید. همچنین تا 4 ساعت امکان توقف رایگان برای شما در نظر گرفته شده است.
خیر، در صورتیکه تمایل به سفر با سواری را دارید بایستی سواری را دربست کنید و 3 صندلی را بگیرید.

خیر، درخواست سرویس دربستی به منزله ی کرایه ناوگان به همراه راننده مجرب از شرکت های مسافربری معتبر سطح کشور می باشد.
در سامانه بازارگاه، کلیه وسائل نقلیه مخصوص مسافربری بین شهری مانند اتوبوس، میدل باس، مینی بوس، ون و سواری موجود می باشد.
بله، سامانه بازارگاه با عقد قرارداد با کلیه شرکت های مسافربری معتبر کشور، قادر به پوشش

کلیه مسیرهای بین شهری

از هر مبدا به هر مقصدی می باشد.
خدمات سرویس دربستی در بازارگاه شامل مواردی اعم از سفرهای زیارتی، گردشگری و توریستی، علمی تحقیقاتی، اردوهای مدارس، سرویس های کارخانجات و ... می باشد.
سرویس دربستی دراختیار به خدماتی گفته می شود، که وسیله نقلیه همراه با راننده، علاوه بر اینکه در مسیر رفت و برگشت در اختیار شما هستند، در شهر مقصد نیز برای تردد در اختیار کامل شما می باشد.
خیر، درخواست شما به محض ثبت شدن، در اختیار کلیه شرکت های مسافربری معتبر کشور قرار می گیرد و شرکت های مسافربری به صورت مناقصه ای، برای سرویس دهی اعلام آمادگی می کنند. شما می توانید از بین مناقصه های موجود، بهترین گزینه را انتخاب و درخواست خود را نهایی کنید.
در هنگام ثبت درخواست، حدود قیمت به شما اعلام خواهد شد ولی درنظر داشته باشید، مبلغ قطعی در زمان اعلام مناقصه ها توسط شرکت های مسافربری، مشخص می شود و ممکن است در روزها و زمانهای با آب وهوای نامناسب یا ایام پرترافیک یا مسیرهای کوهستانی تغییر کند.
پس از انتخاب بهترین پیشنهاد از بین مناقصه های موجود، باید بخشی از کل کرایه را به صورت آنلاین پیش پرداخت کنید و باقیمانده مبلغ، با نظر شرکت در هنگام عقد قرارداد از شما دریافت می شود.
به محض واریز پیش پرداخت اینترنتی، معرفی نامه ای برای شما صادر می شود. شما باید این معرفی نامه را دانلود و چاپ کنید و در اولین فرصت برای عقد قرارداد نهایی به آدرس موجود در معرفی نامه مراجعه فرمایید. همچنین شماره همراه مسئول آن شرکت مسافربری در معرفی نامه قید شده است.
اگر بعد از پیش پرداخت و قبل از انعقاد قرارداد، تعاونی به هردلیلی درخواست شما را کنسل نمود مبلغ پیش پرداخت به صورت کامل استرداد می شود و شما میتوانید مجددا درخواست خود را ثبت نمایید و منتظر پیشنهادات جدید باشید.
اگر بعد از پیش پرداخت و قبل از انعقاد قرارداد، شما به هردلیلی درخواست خود را کنسل نمودید، مبلغ پیش پرداخت با کسر 10 درصد به حساب شما بازگشت میخورد.
بعد از عقد قرارداد فی مابین شرکت مسافربری و شما، تمامی قوانین و مقررات وابسته به توافقات انجام شده بین شما و شرکت مسافربری می باشد و بازارگاه هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

سامانه ارسال بار بازارگاه به شما کمک می کند بدون مراجعه حضوری در ترمینال، از طریق اتوبوس های بین شهری بار خود را به مقصد ارسال نمایید.
بسته ها از درب محل فرستنده دریافت شده و پس از رسیدن به مقصد، به درب محل گیرنده تحویل داده می شوند.
بله، شما می توانید چندین بسته را در یک درخواست ارسال نمایید.
بسته ها بوسیله ی پیک از فرستنده دریافت شده و به ترمینال مبدا تحویل داده می شوند و پس از آن به مقصد ارسال می شوند.
موقعیت دقیق جغرافیایی فرستنده و گیرنده را با کلیک بر روی "ثبت نشانی روی نقشه" انتخاب نمایید.
خیر، در حال حاضر امکان لغو ارسال در سامانه وجود ندارد.
ابتدا باید وارد ناحیه کاربری شوید و سپس روی گزینه

پیگیری بار

کلیک کنید تا کلیه سوابق ارسال بار را مشاهده نمایید.