برای برنامه ريزی يک سفر خاطرانگيز اولين چيزی که نياز است خريد بليطی با قيمت مناسب و کيفيت بالا است. بازارگاه سامانه ای است که شما را در مراحل تهيه بليط سفر مورد نظرتان ياری می دهد و بهترين تجربه خريد بليط را برايتان به ارمغان می آورد. سعی ما در اين است که با فراهم آوردن يک مجموعه کامل از خدمات مسافرتی ايده آل و ارائه شيوه های نوين و همکاری با برترين برندهای کشور، خدمتی مطمئن و آسان را به شما ارائه دهيم.

برای اين منظور چندين فاز اجرايی را پيش بينی نموده ايم که فاز يک آن،

فروش بليط اتوبوس

است. شما توسط این سامانه، به راحتی ميتوانيد بليط اتوبوس خود را از هر کجای ايران عزيزمان خريد نماييد. بليط های ارائه شده با حداقل قيمت ها و بهترين کيفيت اتوبوس ها در نظر گرفته شده است. همچنين امکان پيگيری بليط های خريداری شده و استرداد آنها نيز برای شما به آسانی فراهم است.
در فاز دوم که برای اولین بار در ایران توسط سامانه بازارگاه ارائه شده است، شما می توانید به راحتی برای سفرهای خانوادگی و گروهی درخواست وسیله نقلیه ی

دربستی

نمایید. ما به تمام شرکت های مسافربری معتبر درخواست شما را نمایش می دهیم و آنها در محیطی رقابتی امکانات و قیمت هایشان را به شما اعلام می کنند و در نهایت، این شما هستید که بهترین پیشنهاد را انتخاب می کنید. بازارگاه از زمان رفت تا زمان برگشت با شما همراه است تا از کیفیت خدمات دریافتی اطمینان حاصل نماید. شما می توانید با نصب اپ موبایل بازارگاه، تمامی خدمات و پیگیری های درخواست دربستی را نیز دریافت کنید.
در فاز سوم سامانه بازارگاه، امکان

ارسال اینترنتی بار

توسط اتوبوس های بین شهری فراهم شده است. با استفاده از این قابلیت جدید می توانید از محل زندگی یا محل کارتان، ثبت سفارش کنید و با خیال آسوده منتظر رسیدن مرسوله به محل زندگی یا کار گیرنده مورد نظرتان باشید. سامانه بازارگاه تمام تلاش خود را می کند تا بسته یا پاکت شما را در کمترین زمان ممکن به دست گیرنده برساند.
در فاز چهارم سامانه بازارگاه، امکان سفر با تاکسی های بین شهری و

سواری دربستی

در سامانه بازارگاه مهیا شده است. شما می توانید برای داشتن سفری راحت تر و اختصاصی، از طریق سامانه بازارگاه

تاکسی بین شهری

دربست کنید. تاکسی های بین شهری به صورت رفت یا رفت و برگشت از درب منزل شما را سوار خواهند کرد. در صورتی که سفر شما به صورت رفت و برگشت باشد می توانید از 4 ساعت توقف رایگان بهره مند شوید.

اميد است با ياری شما بتوانيم خدماتی شايسته ارائه دهيم.
منتظر فاز های بعدی بازارگاه باشيد...