پرسش های متداول اتوبوس دربستی

خیر، درخواست سرویس دربستی به منزله ی کرایه ناوگان به همراه راننده مجرب از شرکت های مسافربری معتبر سطح کشور می باشد.
در سامانه بازارگاه، کلیه وسائل نقلیه مخصوص مسافربری بین شهری مانند اتوبوس، میدل باس، مینی بوس، ون و سواری موجود می باشد.
بله، سامانه بازارگاه با عقد قرارداد با کلیه شرکت های مسافربری معتبر کشور، قادر به پوشش کلیه مسیرهای بین شهری از هر مبدا به هر مقصدی می باشد.
خدمات سرویس دربستی در بازارگاه شامل مواردی اعم از سفرهای زیارتی، گردشگری و توریستی، علمی تحقیقاتی، اردوهای مدارس، سرویس های کارخانجات و ... می باشد.
سرویس دربستی دراختیار به خدماتی گفته می شود، که وسیله نقلیه همراه با راننده، علاوه بر اینکه در مسیر رفت و برگشت در اختیار شما هستند، در شهر مقصد نیز برای تردد در اختیار کامل شما می باشد.

اجاره اتوبوس دربستی آسان تر از همیشه

سامانه بازارگاه در جدیدترین خدمات خود، با تکیه بر شرکت های مسافربری معتبر سطح کشور خدمات اجاره اتوبوس، میدل باس، مینی بوس، ون و سواری از مبدا شما به کلیه نقاط کشور و همچنین کشورهای همسایه را فراهم آورده است. در سامانه بازارگاه به راحتی هرچه تمام تر می توانید، جهت سفرهای گردشگری، زیارتی،کاری و سفرهای دسته جمعی یک یا چند روزه برای خانواده ها، سازمان ها و سایر مراکز دولتی و خصوصی، وسیله نقلیه دربستی سفارش دهید. ما به تمام شرکت های مسافربری معتبر درخواست شما را نمایش می دهیم و آنها در محیطی رقابتی امکانات و قیمت هایشان را به شما اعلام می کنند و در نهایت، این شما هستید که بهترین پیشنهاد را انتخاب می کنید. بازارگاه از زمان رفت تا زمان برگشت با شما همراه است تا از کیفیت خدمات دریافتی اطمینان حاصل نماید.

پوشش سراسری

سامانه بازارگاه، با همکاری شرکت های معتبر مسافربری آمادگی سرویس دهی از مبدا شما به تمام نقاط ایران و همچنین کشورهای همسایه را دارد.

ناوگان های لوکس

استفاده از کلیه وسائل نقلیه بین شهری لوکس و V.I.P اعم از اتوبوس، میدل باس، مینی بوس، ون و سواری همراه با بهترین امکانات برای سفری لذت بخش

رانندگان مجرب

کلیه سفرهای دربستی با رانندگان با سابقه درخشان و مجرب دارای کارت هوشمند از سازمان راهداری و حمل نقل جاده ای کشور صورت می گیرد.

برای دانلود اپلیکیشن بازارگاه، اسکن کنید.

رزرو دربستی در اپ بازارگاه

چگونه درخواست سرویس دربستی بدهم؟

فقط کافیست نوع سفر، مبدا، مقصد و تاریخ حرکت را به ما اعلام کنید. درخواست شما را به ده ها شرکت مسافربری معتبر در سطح کشور ارسال می کنیم و شرکت های مسافربری به شما قیمت ها و وسائل نقلیه مختلف را اعلام می کنند. هم اکنون باید از بین پیشنهادات ارائه شده، یکی را انتخاب کنید و پیش پرداخت اینترنتی را انجام دهید. پس از پیش پرداخت اینترنتی، بلافاصله معرفی نامه شما صادر می شود و با در دست داشتن معرفی نامه به محل عقد قرارداد مراجعه و درخواستتان را نهایی می کنید.

 1. ثبت اطلاعات سفر

  نوع سفر، مبدا، مقصد، تاریخ حرکت، نوع وسیله نقلیه و...

 2. مشاهده مناقصه ها

  بررسی و مقایسه پیشنهادات ارائه شده توسط شرکت های مسافربری

 3. پرداخت مناقصه

  انتخاب بهترین پیشنهاد و اقدام به پیش پرداخت اینترنتی

 4. دریافت معرفی نامه

  دریافت و چاپ معرفی نامه و حضور در محل عقد قرارداد

پیگیری درخواست دربستی

از طریق مشخصات فردی

اگر پس از ثبت درخواست دربستی، کدپیگری را در اختیار ندارید، می توانید با مراجعه به لینک زیر از طریق کدملی و شماره موبایل، درخواستتان را پیگیری کنید.

پیگیری از طریق مشخصات فردی
از طریق کد پیگیری

بعد از ثبت درخواست دربستی، پیامکی حاوی کد پیگیری برای شما ارسال می شود. از طریق این کد می توانید، پیشنهادات ارائه شده را بررسی و انتخاب کنید.

استعلام دربستی از طریق کدپیگیری

وسائل نقلیه تحت پوشش

از آنجایی که سایت بازارگاه با شرکت های مسافربری دارای مجوز از سازمان حمل و نقل جاده ای کشور، جهت سرویس دهی دربستی همکاری می کند، کلیه ناوگان های موجود برای دربست کردن، دارای معاینه فنی و کارت هوشمند معتبر می باشند.

اتوبوس VIP

اتوبوس VIP

اتوبوس درجه یک

اتوبوس درجه یک

میدل باس

میدل باس

مینی بوس

مینی بوس

ون

ون

سواری

سواری