انبار ایمن سفر

اگر قصد ارسال بار یا بسته ای را دارید نیازی به مراجعه ی حضوری به انبارهای ترمینال نیست. شما می توانید به صورت آنلاین اقدام به ارسال بستۀ مورد نظر خود نمایید. انبار ایمن سفر خدمات ارسال بار را برای شما آسان کرده است. امکان ارسال بار از انبار ایمن سفر از تمامی شهرها امکان پذیر است.

30
31
تعداد نمایندگی ها
180
198
تعداد سرویس روزانه
50
51
تعداد بار روزانه
انبار ایمن سفر

درباره ایمن سفر

انبار ایمن سفر کالای ارسالی شما را درب منزل دریافت می کند و درب منزل گیرنده کالا تحویل می دهد. هزینه ارسال بار توسط باربری ایمن سفر بسیار به صرفه است و شما نیاز به پرداخت هزینه های گزاف نیستید.

شرکت باربری ایمن سفر

پرسش های متداول شرکت باربری ایمن سفر

شما با وارد کردن کد ملی و شماره همراه خود در قسمت ثبت نام کد تایید ثبت نام خود را دریافت می کنید. با وارد کردن کد تایید ارسال شده می توانید نسبت به ثبت نام و استفاده از خدمات ارسال بار اقدام کنید.
خیر، در حال حاضر این امکان در سایت فراهم نشده است.
درخواست جدید را بزنید و درون نقشه ای که برای شما باز می شود، منطقه مورد نظر خود را انتخاب کنید و با قرار دادن نشانگر برروی محل مورد نظر خود، آدرس مبدا را انتخاب کنید. بعد از ثبت مبدا می توانید توضیحات و آدرس دقیق و شماره تلفن مبدا را کامل کنید.
هزینه ارسال بار بسته به نوع کالای ارسالی، نوع درخواست و وزن مرسوله متفاوت است. با وارد کردن اطلاعات مربوط می توانید هزینه ارسال را مشاهده کنید.