بلیط اتوبوس ترمینال سراب

شهر زیبای سراب، با جمعیتی حدود 50000 در رتبه هفتم شهرهای پرجمعیت استان آذربایجان‌شرقی قرار دارد و دومین شهر از لحاظ مساحت به شمار می رود. این شهر که بین دو کوه سبلان و بزقوش قرار گرفته است، با آب و هوای سرد و کوهستانی خود به عنوان یکی از مناطق دل‌نشین استان شناخته می‌شود. روزانه مسافران از این شهر به سایر شهرها سفر میکنند این شهر دارای ترمینال مسافربری آزادی است که در خیابان امام خمینی قرار گرفته است. مسافرانی که قصد سفر از شهر سراب را دارند بایستی برای حرکت به پایانه سراب بروند و سفر اتوبوسی خود را آغاز کنند.

سراب، خیابان امام خمینی، جنب میدان آزادی، ترمینال سراب
04132224688

درباره ترمینال سراب

ترمینال مسافربری سراب یک ایستگاه مرکزی حمل و نقل اتوبوسی در شهر سراب است. این ترمینال برای مسافران که به مقاصد مختلف در داخل کشور سفر می‌کنند، اهمیت ویژه‌ای دارد.
از جمله امکانات موجود در ترمینال سراب میتوان به صندوق‌های پذیرش مسافران، رستورانهای ناهارخوری و فروشگاه‌ها، ایستگاه‌ تاکسی و امکانات دیگری همچون پارکینگ‌ و اتاق‌ انتظار مسافران اشاره کرد. این امکانات به مسافران کمک می‌کنند تا به راحتی با اتوبوس از ترمینال سراب به مقاصد موردنظر خود برسند و سفر خود را مدیریت کنند.ترمینال مسافربری سراب در شهر سراب و در میدان آزادی این شهر قرار گرفته است و با هتل جهانگردی و دادگستری شهرستان سراب احاطه شده است.

ترمینال سراب