بلیط اتوبوس ترمینال پارس آباد

ترمینال پارس آباد در شهر پارس آباد در استان اردبیل قرار دارد. مسافران می توانند بلیط اتوبوس خود را برای سفر از مبدا پارس آباد به مقصد دلخواهشان از این ترمینال بخرند. چنانچه قصد خرید بلیط اتوبوس از پارس آباد را دارید میتوانید بلیط خود را به صورت اینترنتی از سایت بازارگاه بخرید.

شهرستان پارس آباد در منطقه‌ای مرزی و در یک جلگه هموار با آب و هوای معتدل تا گرم قرار دارد. پارس آباد یک مقصد گردشگری مناسب برای علاقه‌مندان به طبیعت‌گردی در هوای خنک است. در تابستان، دمای هوا در این شهر نسبت به شهرهای جنوبی کشور بسیار بالا نمی‌رود و هوای خنکی دارد. بنابراین، بهترین زمان برای سفر به پارس آباد تابستان است. پوشش گیاهی سبز و هوای معتدل در این فصل، فرصتی عالی برای طبیعت‌گردی و برپایی کمپ‌های طبیعت است. علاوه بر این، اواخر شهریور، اوایل مهر و ماه اردیبهشت نیز زمان‌های مناسبی برای سفر به پارس آباد هستند. در این بازه‌های زمانی، شما می‌توانید از آب‌و‌هوای بی‌بدیل این شهر بهره‌برده و لذت ببرید.
 

پارس آباد، خیابان امام
04532782343

درباره ترمینال پارس آباد

شرکت های مسافربری پیک صبا پارس آباد، لاله سیر پارس آباد، پیک معتمد پارس آباد، جهان گشت مهر پارس آباد و ... در ترمینال پارس آباد مستقرند و روزانه سرویس های اتوبوسی زیادی به اقصی نقاط کشور میفرستد. این شرکت ها با بهره گیری از اتوبوس های به روز آماده ارائه به مسافران میباشد.

از امکانات ترمینال پارس آباد می توان به تلفن همگانی، نمازخانه، استراحتگاه جهت استراحت رانندگان، رستوران، غرفه فروش مواد غذایی، سرویس بهداشتی و سالن انتظار مسافران اشاره کرد.

ترمینال پارس آباد