خرید بلیط هواپیما

بلیط هواپیما امروزه یکی از سریع ترین و راحت ترین روش های سفر کردن است. خیلی از مسافران تفاوت انواع بلیط های هواپیمایی را با هم نمی دانند و زمانی که در مورد خرید بلیط هواپیما صحبت می شود، سردرگم می شوند. خرید بلیط هواپیما ارزان امروزه یکی از دغدغه های اصلی مسافران است. شما می توانید با استفاده از سامانه بازارگاه انواع مختلف بلیط ها را مقایسه کرده و بهترین و ارزانترین بلیط هواپیما را خریداری کنید. خرید بلیط هواپیما همانند هر خرید دیگری نیاز به زمان مناسبی دارد. سامانه بازارگاه با پیشنهادهای مناسب و بر اساس نیاز کاربران و پوشش حداکثری خطوط هوایی این امکان را به مسافران می دهد که ارزانترین بلیط هواپیما را با بهترین امکانات خریداری کنند.

بلیط هواپیما خارجی

بلیط هواپیما خارجی برای کسانی که قصد سفر به کشورهای دیگر با اهداف گردشگری، درمان و کسب و کار دارند، مساله مهمی است. به دلیل تفاوت شرکتهای هواپیمایی، تنوع و تفاوت قیمت بین انواع بلیط هواپیما خارجی زیادتر است. به همین سبب مسافران پیش از سفر برای پیدا کردن بهتر بلیط هواپیما خارجی با دشواری زیادی رو به رو می شوند. سامانه بازارگاه از طریق وبسایت و اپلیکشن بازارگاه این مشکل را به راحتی حل کرده است و شما می توانید در کمترین زمان و به سادگی بلیط خود را به صورت کاملا آنلاین و بدون مراجعه حضوری خرید نمایید.


خرید اینترنتی بلیط هواپیما

دسترسی و خرید آسان

وبسایت و اپلیکشن بازارگاه با امکان مقایسه و انتخاب بهترین قیمت ها از بین معتبرترین شرکت های هواپیمایی

استرداد آنلاین بلیط

امکان استرداد بلیط به صورت کاملا اینترنتی و گارانتی بازگشت وجه

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی و راهنمایی کاربران جهت خرید، استرداد و پیگیری مشکلات
برای دانلود اپلیکیشن بازارگاه، اسکن کنید.

خرید بلیط هواپیما از اپ بازارگاه

مقایسه قیمت بلیط هواپیما

بلیط هواپیما ارزان و خرید بلیط هواپیما به قیمتی مناسب، یکی از دغدغه های مسافرانی است که میخواهند صرفه جویی بیشتری در قیمت و هزینه بلیط هواپیما داشته باشند. اینکه شما بتوانید بلیط هواپیما ارزان تهیه کنید و سفر خود را اقتصادی و به صرفه نگه دارید به عوامل مختلفی بستگی دارد. توجه به کلاس پروازی (اکونومی، بیزنس، فرست کلس)، تعداد توقف و شرکت هواپیمایی از عوامل مهمی است که باید در نظر گرفت. اما یکی از مهمترین چیزهایی که باید برای خرید بلیط هواپیما ارزان توجه کنید، تفاوت میان بلیط هواپیما سیستمی و بلیط هواپیما چارتر است.

بلیط هواپیما سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما سیستمی بلیط هایی هستند که از طریق خود شرکت مسافربری قیمت گذاری می شوند. یعنی چه آنها را از آژانس های گردشگری خریداری کنید و چه مستقیما از خود هواپیماهایی ها، هیچ فرقی ندارد و قیمت آنها بر اساس مصوب خود شرکت هواپیمایی تعیین می شود. از جمله مزیت های بلیط هواپیمای سیستمی این است که قابل باز پس دادن یا همان استرداد هستند. یعنی اگر به هر دلیل شما بلیط را خریداری کنید و سپس منصرف شوید، مقداری از پول شما به عنوان جریمه برداشته شده و مابقی پولتان به شما برگردانده می شود. یکی دیگر از مزیت هایی که بلیط هواپیما سیستمی دارد، تفاوت قیمت بلیط هواپیما برای افراد بزرگسال و کوچک و افراد با سن های مختلف است. مثلا بلیط هواپیما افراد کم سن و سال نسبت به افراد بزرگسال هزینه ی کمتری دارد.

بلیط هواپیما چارتری چیست؟

اولین و متفاوت ترین نکته ای که درباره بلیط هواپیمای چارتر وجود دارد این است که این بلیط هواپیما، مدام تغییر قیمت دارند و در خیلی از مواقع، نسبت به بلیط هواپیما سیستمی خیلی ارزان تر است. در واقع بعضی از آژانس های مسافرتی همه ی صندلی های یک هواپیما یا بخشی از آن را برای مدت معلومی پیش خرید می کنند و به این ترتیب، قیمت بلیط را خودشان تعیین می کنند. در مناسبت های خاص مانند نوروز که میزان تقاضا بالا باشد، قیمت این بلیط ها بالا می رود. هر زمان هم تقاضا کمتر باشد، قیمت این بلیط پایین تر می آید. علاوه بر این هر چه به زمان پرواز نزدیکتر شوید، قیمت این بلیط ها با توجه به تعداد آنها کمتر و یا بیشتر می شود. بزرگترین عیب این نوع بلیط هواپیما ها، این است که نمی توانید آن را لغو کنید یا پس بدهید و در ضمن قیمت بلیط هواپیما برای همه ی افراد با هر سن و سالی یکسان است.

مقایسه بلیط چارتری و سیستمی

بلیط های سیستمی دارای قیمت تعیین شده بین سقف تا کف قیمت مصوب هستند. به این معنا که آژانس های هواپیمایی می توانند بلیط را طبق کلاس پرواز و یا خدمات ارائه شده تا ۳۰ درصد بیشتر از نرخ مصوب بفروشند و بیشتر از این حد را مجاز نیستند و تخلف محسوب می شود. قیمت بلیط های چارتر را هم خود آژانس مسافرتی تعیین می کند و بسته به شرایط مختلف می تواند متفاوت باشد. در صورتی که قصد سفر خانوادگی همراه با کودکان خردسال دارید بهتر است از بلیط های سیستمی خرید کنید. ولی در صورتی که زمان سفر شما در فصل های کم گردشگر و low season است احتمالا بلیط های چارتری با قیمت مناسب تری به دست خواهید آورید.


خطوط هوایی پرتردد داخلی

سفر هوایی به کیش

 • بلیط هواپیما تهران به کیش
 • بلیط هواپیما اصفهان به کیش
 • بلیط هواپیما تبریز به کیش
 • بلیط هواپیما مشهد به کیش

سفر هوایی به مشهد

 • بلیط هواپیما تهران به مشهد
 • بلیط هواپیما اصفهان به مشهد
 • بلیط هواپیما تبریز به مشهد
 • بلیط هواپیما شیراز به مشهد

سفر هوایی به اصفهان

 • بلیط هواپیما تهران به اصفهان
 • بلیط هواپیما مشهد به اصفهان
 • بلیط هواپیما تبریز به اصفهان
 • بلیط هواپیما اهواز به اصفهان

سفر هوایی به تهران

 • بلیط هواپیما اصفهان به تهران
 • بلیط هواپیما مشهد به تهران
 • بلیط هواپیما تبریز به تهران
 • بلیط هواپیما اهواز به تهران

خطوط هوایی پرتردد خارجی

سفر هوایی به استانبول

 • بلیط هواپیما تهران به استانبول

سفر هوایی به دبی

 • بلیط هواپیما تهران به دبی

سفر هوایی به بانکوک

 • بلیط هواپیما تهران به بانکوک

سفر هوایی به تفلیس

 • بلیط هواپیما تهران به تفلیس