خرید بلیط اتوبوس ترابر بی تا تعاونی 15

شرکت مسافربری ترابر بی تا، روزانه به اقصی نقاط کشور سرویس اتوبوسی می فرستد و با خرید بلیط اتوبوس از این شرکت می‌توانید از تخفیفات ویژه خرید برخوردار شوید. لیست کلیه سرویس‌های این شرکت در سامانه بازارگاه موجود است و با چند کلیک می توانید سرویس مورد نظر خود را خرید کنید.

118
123
تعداد نمایندگی ها
1110
1221
تعداد سرویس روزانه
22200
22644
تعداد مسافر روزانه
خرید بلیط اتوبوس ترابر بی تا تعاونی 15

درباره ترابر بی تا

شرکت مسافربری بی تا تعاونی 15 از جمله شرکت های مسافربری معتبر در سطح کشور می‌باشد که در جهت توسعه حمل و نقل گام بر‌می‌دارد. شرکت بی تا از سال 1359 فعالیت خود را در پایانه جنوب آغاز کرد. از جمله اهداف این شرکت تقویت و تبلیغات برای فروش بیشتر بلیط به صورت اینترنتی می‌باشد. هدف این کار ترغیب مسافر به خرید بلیط خارج از فضای پایانه است و فقط نیاز است مسافر برای سوار شدن به اتوبوس به پایانه مراجعه کند. از زمان های قدیم این تعاونی مجهز به اتوبوس های به روز و مدرن بوده است و متوسط عمر ناوگان شرکت زیر 5 سال است. در حال حاضر نیز این شرکت مجهز به اتوبوس های به روز VIP می باشد.

شرکت مسافربری ترابر بی تا

نمایندگی های ترابر بی تا

شرکت مسافربری بی تا توانسته‌ است در طی سال‌ها تعداد نمایندگی‌ها و ناوگان‌های تحت پوشش خود را به رتبه‌های بالاتر برساند، مسافران می‌توانند بلیط اتوبوس خود را از نمایندگی‌های مورد نظر خود خرید کنند. شرکت بی تا همراه با کادری با تجربه و کارآزموده روزانه به اقصی نقاط کشور اتوبوس می‌فرستد. این شرکت دارای سرویس‌های اتوبوسی منظم می‌باشد و همواره در جهت رضایت مسافران گام بر می‌دارد.

پرسش های متداول شرکت مسافربری ترابر بی تا

با اینترنتی شدن کسب و کارها دیگر نیازی به مراجعه حضوری به ترمینال جهت خرید بلیط ندارید. تنها با دسترسی به اینترنت قادر خواهید بود بلیط ترابر بی تا را آنلاین بخرید. برای خرید بلیط کافیست مسیر و تاریخ سفر خود را وارد کنید و مراحل خرید را تا پرداخت بهای بلیط طی کنید.

اتوبوس های وی آی پی مجهز به صندلی های تخت خواب شو، سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب، مانیتور، جای شارژ، بالشتک سفر، هدفون و ... هستند. شما در طول سفر می‌توانید با دیدن فیلم و گوش دادن به موزیک خودتان را سرگرم کنید.

بله ، شما با خرید بلیط اتوبوس بی تا به صورت اینترنتی این امکان را دارید که صندلی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

لازم است مسافران حداکثر 30 دقیقه قبل حرکت سرویس در شرکت ترابر بی تا حضور داشته باشند.