خرید بلیط اتوبوس تک سفر تعاونی 13

شرکت مسافربری تک ‌سفر‌ ایرانیان همراه با کادری مجرب و کارآزموده و با خدمات و ایده‌های جدید به دنبال خلق سفری مطمئن همراه با آسایش و آرامش برای مسافران عزیز است. برای خرید بلیط اتوبوس از هر یک از شعب تک ‌سفر در سرتاسر کشور کافیست مبدا، مقصد و تاریخ حرکت سفر خود را در سامانه بازارگاه انتخاب کرده و بلیط خود را از شرکت تک‌ سفر بخرید.

72
75
تعداد نمایندگی ها
556
611
تعداد سرویس روزانه
11120
11342
تعداد مسافر روزانه
خرید بلیط اتوبوس تک سفر تعاونی 13

درباره تک سفر

شرکت مسافربری تک‌ سفر در شهرستان عسلویه در سال 1386 تاسیس شد. این شرکت در حال حاضر دارای 32 شعبه در سراسر کشور است. جهت رفاه حال مسافران، این شرکت کلیه مسیرهای جاده‌ای را تحت پوشش خود قرار داده‌ است. شرکت مسافربری تک سفر ایرانیان با بهره گیری از به روز‌ترین اتوبوس‌های دنیا از قبیل اسکانیا ولوو، مان، وی آی پی، بنز در پی جلب رضایت و آرامش خیال مسافران است.

شرکت مسافربری تک سفر

نمایندگی های تک سفر

برای خرید بلیط اتوبوس از هر یک از نمایندگی های شرکت مسافربری تک سفر می توانید در باکس جستجوی بالای صفحه مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را وارد کنید و از لیست نمایش داده شده سرویس مورد نظرتان را انتخاب کنید. 

پرسش های متداول شرکت مسافربری تک سفر

خوش بختانه شما هیچ نیازی به مراجعه حضوری به شرکت ندارید. تنها با دسترسی به اینترنت می توانید از سایت و یا اپلیکیشن بازارگاه بلیط خود را آنلاین بخرید.
بله، شما به صورت اینترنتی می توانید بلیط خود را باطل کنید. جهت ابطال بلیط خود بایستی شماره کارت خود را وارد کنید و وجه بلیط با کسر مبلغ جریمه به حساب شما برگشت داده می شود.
شاهین شهر، کرج، شهرکرد، شیراز، سبزوار، اصفهان، تهران، آبادان، اندیمشک، اردکان، لامرد، ماهشهر، کرمان، بجنورد، یزد، تبریز، اهواز، عسلویه، بندرعباس، نجف آباد، اراک، ایذه
شما می توانید بلیط خود را تا یک ساعت قبل از ساعت حرکت اتوبوس با کسر مبلغ 10% باطل کنید. از یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس تا پس از آن، ابطال بلیط با کسر جریمه 50 درصد و فقط به صورت حضوری امکان پذیر است.