خرید بلیط اتوبوس سیروسفر

اگر قصد سفر با اتوبوس را دارید بلیط اتوبوس خود را می‌توانید از شرکت مسافربری سیروسفر بخرید. سیروسفر با استفاده از ناوگان جدید و پیشرفته، روزانه آماده سرویس‌دهی به مسافران است. بسیاری از شرکت‌های مسافربری سیروسفر عضو سامانه بازارگاه می‌باشند. مسافران گرامی برای خرید بلیط سیروسفر تنها کافیست در سایت و یا اپلیکیشن بازارگاه مبدا و مقصد سفر خود را همراه با تاریخ انتخاب نمایید و با انتخاب سرویس اتوبوسی مورد نظر از شرکت سیروسفر بلیط بخرید.

95
99
تعداد نمایندگی ها
910
1001
تعداد سرویس روزانه
18200
18564
تعداد مسافر روزانه
خرید بلیط اتوبوس سیروسفر

درباره سیروسفر

شرکت مسافربری سیروسفر از سال 1369 به عنوان شرکتی خصوصی فعالیت خود را در عرصه حمل و نقل شروع کرد و توانست طی مدت کوتاهی در تمامی استان‌های کشور نمایندگی فعال تاسیس نماید. این شرکت همواره در جهت تحقق آسایش، آرامش، اطمینان مسافران که همانا شعار همیشگی شرکت سیروسفر است گام بر می‌دارد.

شرکت مسافربری سیروسفر

پرسش های متداول شرکت مسافربری سیروسفر

با اینترنتی شدن کسب و کارها دیگر نیازی به مراجعه حضوری به ترمینال جهت خرید بلیط ندارید. تنها با دسترسی به اینترنت قادر خواهید بود بلیط سیروسفر را آنلاین بخرید. برای خرید بلیط کافیست مسیر و تاریخ سفر خود را وارد کنید و مراحل خرید را تا پرداخت بهای بلیط طی کنید.
بله، شرکت سیروسفر از جدیدترین اتوبوس های VIP جهت جابجایی مسافران خود بهره میبرد.
بله، شما در خرید اینترنتی بلیط اتوبوس سیروسفر می توانید صندلی خود را به دلخواه انتخاب کنید.
شما می توانید بلیط خود را به صورت آنلاین تا یک ساعت قبل از ساعت حرکت اتوبوس با کسر مبلغ 10% باطل کنید. از یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس تا پس از آن، ابطال بلیط با کسر جریمه 50 درصد و فقط به صورت حضوری امکان پذیر است.