خرید بلیط اتوبوس رویال سفر

مسافران عزیزی که قصد سفر با اتوبوس‌های به روز و کارآمد رویال ‌سفر را دارند، می‌توانند بلیط اتوبوس خود را از هر یک از شعب رویال‌ سفر در سایت و یا اپلیکیشن بازارگاه خرید کنند. این شرکت با بهره‌گیری از اتوبوس‌های به‌روز، کارآمد، ایمن و مهمانداران مجرب در جهت خدمت‌رسانی هر چه بیشتر به مسافران است و برای آسایش و راحتی مسافران تلاش می‌کند.

80
84
تعداد نمایندگی ها
570
627
تعداد سرویس روزانه
11400
11628
تعداد مسافر روزانه
خرید بلیط اتوبوس رویال سفر

درباره رویال سفر

شرکت مسافربری رویال ‌سفر در دی ماه سال 1385 در پایانه بیهقی تهران افتتاح شد. هدف رویال‌سفر از آغاز ایجاد تحول و نوآوری در صنعت حمل ‌و ‌نقل می‌باشد. برای این منظور این شرکت برای اولین بار در ایران اتوبوس‌هایVIP را ابداع کرد که این امر سر آغاز تحولی عظیم در صنعت حمل و نقل کشور بود. رویال ‌سفر با داشتن 550 دستگاه اتوبوس مدرن و 80 نمایندگی فعال در سر‌تا‌سر ایران و خارج روزانه به پایانه‌های استان‌های مختلف کشور اتوبوس می‌فرستد. هم‌چنین این شرکت با هدف ارائه خدمات مطلوب به مسافران و انجام سرویس‌های بین شهری با سواری، اقدام به خرید چندین دستگاه تویوتا کمری و رافور نموده است.

شرکت مسافربری رویال سفر

نمایندگی های رویال سفر

شرکت مسافربری رویال سفر در شهر‌های مختلف نمایندگی فعال دارد. برای خرید بلیط اتوبوس از این شرکت می توانید از باکس بالای صفحه جستجو کنید و بلیط مورد نظرتان را خریداری نمایید.

پرسش های متداول شرکت مسافربری رویال سفر

بله، برای خرید بلیط رویال سفر کافیست مسیر و تاریخ سفر خود را وارد کنید و مراحل خرید را تا پرداخت بهای بلیط طی کنید.
بله، شرکت مسافربری رویال سفر برای تمامی شهرها سرویس های اتوبوسی دارد و شما می توانید از مبدا دلخواه برای مقصد مورد نظرتان بلیط بخرید.
این اتوبوس ها که در ایران بیشتر با نام اتوبوس های تک صندلی شهرت دارد دارای 3 صندلی در هر ردیف است. اتوبوس های تک صندلی رویال سفر به دو دسته 25 صندلی و 22 صندلی تقسیم می شوند.
بله ، شما با خرید بلیط اتوبوس رویال سفر به صورت اینترنتی این امکان را دارید که صندلی مورد نظر خود را انتخاب کنید.