خرید بلیط اتوبوس پیک معتمد تعاونی 2

برای داشتن تجربه‌ی خرید لذت‌بخش بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی می توانید بلیط اتوبوس خود را در سایت بازارگاه بخرید. این سامانه کلیه شرکت‌های مسافربری از جمله شعب شرکت مسافربری پیک معتمد را پوشش می دهد و تنها با چند کلیک می توانید بلیط اتوبوس شرکت پیک معتمد را خرید کنید.

67
70
تعداد نمایندگی ها
476
523
تعداد سرویس روزانه
9520
9710
تعداد مسافر روزانه
خرید بلیط اتوبوس پیک معتمد تعاونی 2

درباره پیک معتمد

شرکت مسافربری پیک معتمد تعاونی 2 با بهره‌گیری از کادری مجرب و با‌ تجربه آماده سرویس‌دهی به مسافران عزیز می باشد. این شرکت روزانه سرویس‌های منظمی را به اقصی نقاط کشور می فرستد. مسافران عزیز می توانید بدون نگرانی همراه با اتوبوس های روز پیک معتمد سفر کنید.

شرکت مسافربری پیک معتمد

نمایندگی های پیک معتمد

شرکت مسافربری پیک معتمد نمایندگی های بسیاری در اقصی نقاط ایران از جمله همدان، جرجان، شهریار، تهران، بیرجند، اندیمشک، دامغان، بابلسر و ... دارد. مسافران برای خرید بلیط از این شرکت می توانند از هر یک از این نمایندگی ها بلیط خود را خرید کنند.

پرسش های متداول شرکت مسافربری پیک معتمد

بله ، شما با خرید بلیط اتوبوس پیک معتمد به صورت اینترنتی این امکان را دارید که صندلی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بله، شما می توانید بلیط خود را تا یک ساعت قبل از ساعت حرکت اتوبوس با کسر مبلغ 10% باطل کنید. از یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس تا پس از آن، ابطال بلیط با کسر جریمه 50 درصد و فقط به صورت حضوری امکان پذیر است.

بله، این شرکت از اتوبوس های به روز و مدرن VIP بهره می برد. با سفر با اتوبوس های تک صندلی پیک معتمد با آسودگی خاطر بیشتری سفر کنید.

مسافر می بایست 30 دقیقه قبل از زمان حرکت اتوبوس در ترمینال حضور داشته باشد.