خرید بلیط اتوبوس میهن نور تعاونی 4

شرکت میهن نور همواره می کوشد تا سفری همراه با آرامش و اطمینان را برای مسافران فراهم آورد. بلیط اتوبوس میهن نور را می توانید به صورت آنلاین توسط سامانه بازارگاه خرید کنید. بازارگاه در کلیه مراحل خرید شما را همراهی می کند و در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید با کارشناسان پشتیبانی ما تماس بگیرید.

95
99
تعداد نمایندگی ها
781
859
تعداد سرویس روزانه
15620
15932
تعداد مسافر روزانه
خرید بلیط اتوبوس میهن نور تعاونی 4

درباره میهن نور

شرکت مسافربری میهن نور با ورود اتوبوس های جدید و به روز مانند مان، اسکانیا، ولوو، بنز و وی آی پی به اقصی نقاط ایران سرویس دهی می کند و روزانه اتوبوس های بسیاری را به شهرهای مختلف رهسپار می کند.

شرکت مسافربری میهن نور

نمایندگی های میهن نور

میهن نور دارای شعب بسیاری در کشور است از جمله آن میهن نور بیرجند، میهن نور اصفهان، میهن نور شیراز، میهن نور کرمان، میهن نور یزد است. مسافر هر شهری که باشید امکان خرید از کلیه نمایندگی های میهن نور را دارید.

پرسش های متداول شرکت مسافربری میهن نور

بله، این شرکت از اتوبوس های به روز و مدرن VIP بهره می برد. با سفر با اتوبوس های تک صندلی میهن نور با آسودگی خاطر بیشتری سفر کنید.

از جمله امکانات اتوبوس های میهن نور می توان به صندلی‌های تخت شو، مانیتورهای شخصی، آب آشامیدنی، بسته‌های پذیرایی و چراغ مطالعه کوچک اشاره کرد.

شما می توانید بلیط خود را تا یک ساعت قبل از ساعت حرکت اتوبوس با کسر مبلغ 10% باطل کنید. از یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس تا پس از آن، ابطال بلیط با کسر جریمه 50 درصد و فقط به صورت حضوری امکان پذیر است.

میزان بار مجاز در سفرهای اتوبوسی برای هر مسافر 20 کیلوگرم میباشد.