خرید بلیط اتوبوس جوان سیر ایثار

شرکت مسافربری جوان سیر ایثار به منظور بالا بردن سطح کیفی و کمی خدمات خود و سهولت دسترسی به خدماتش شعبه‌های بسیاری در سر‌تا‌سر کشور راه اندازی کرده‌است تا مسافران به راحتی بتوانند توسط این شرکت سفر کنند. همچنین جوان سیر با داشتن اتوبوس‌های مدرن در تلاش است که سفری ایمن و خاطره‌انگیز برای مسافران فراهم نماید. برای خرید بلیط اتوبوس از این شرکت کافیست در سامانه بازارگاه مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را مشخص کنید و بلیط مورد نظر خود را بخرید.

36
37
تعداد نمایندگی ها
70
77
تعداد سرویس روزانه
1400
1428
تعداد مسافر روزانه
خرید بلیط اتوبوس جوان سیر ایثار

درباره جوان سیر

شرکت مسافربری جوان سیر ایثار در زمستان سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرد. هدف این شرکت خدمت رسانی و ساماندهی صنعت حمل و نقل زمینی با موضوع حمل و نقل داخلی، بین المللی، خدمات هوایی، سیاحتی و زیارتی است و با بهره‌گیری از کادری متعهد و دلسوز و رانندگانی با تجربه و آموزش دیده در راستای خدمت به مسافران تلاش می کند. شرکت جوان سیر ایثار با اخذ کلیه مجوز های لازم توانسته است بعنوان اولین و توانمندترین شرکت مسافربری در کشور فعالیت خود را ادامه دهد.

شرکت مسافربری جوان سیر

پرسش های متداول شرکت مسافربری جوان سیر

بله، شما می توانید اتوبوس دربستی خود را به صورت آنلاین از شرکت جوان سیر اجاره کنید.
با اینترنتی شدن کسب و کارها دیگر نیازی به مراجعه حضوری به ترمینال جهت خرید بلیط ندارید. تنها با دسترسی به اینترنت قادر خواهید بود بلیط خود را آنلاین بخرید. برای خرید بلیط جوان سیر کافیست مسیر و تاریخ سفر خود را وارد کنید و مراحل خرید را تا پرداخت بهای بلیط طی کنید.
جوان سیر در بسیاری از شهرهای ایران از جمله تبریز، قم، بوشهر، خرم آباد، ساری، ایلام، شهرکرد، اردبیل، اراک، تهران، ارومیه، رشت، زاهدان، سنندج، اهواز، گرگان، بابل، عسلویه، بیرجند، کاشان، یاسوج، مشهد، همدان، یزد، کرمان، سمنان، اصفهان، قزوین، کرج، زنجان نمایندگی فعال دارد.
شما می توانید بلیط خود را تا یک ساعت قبل از ساعت حرکت اتوبوس با کسر مبلغ 10% باطل کنید. از یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس تا پس از آن، ابطال بلیط با کسر جریمه 50 درصد و فقط به صورت حضوری امکان پذیر است.