خرید بلیط اتوبوس جهان گشت مهر تعاونی 16

شرکت مسافربری جهان گشت مهر در جهت خدمت رسانی به مسافران تلاش می کند. در همین راستا اقدام به ارائه خدمات آنلاین خرید بلیط اتوبوس کرده است. مسافران عزیز به راحتی می توانید با مراجعه به سامانه بازارگاه و انتخاب مسیر و تاریخ مورد نظر سفرتان بلیط اتوبوس خود را از شرکت جهان گشت به صورت آنلاین بخرید.

56
58
تعداد نمایندگی ها
350
385
تعداد سرویس روزانه
7000
7140
تعداد مسافر روزانه
خرید بلیط اتوبوس جهان گشت مهر تعاونی 16

درباره جهان گشت مهر

شرکت مسافربری جهان گشت مهر در سال 1359 با دریافت مجوز فعالیت از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و سازمان پایانه های استان تهران شروع به فعالیت نمود. این شرکت با بهره گیری از کادری مجرب و کارآزموده در خدمت مسافران گرامی بوده و در راستای خدمات دهی به مسافران در زمینه حمل و نقل زمینی به شهرستان های مختلف طرف قرارداد می کوشد. جهان گشت به شهرهای مشهد، بندر عباس، اهواز، شیراز و ... سرویس می فرستد و در تلاش است که بتواند مورد توجه و رضایت هموطنان قرار گیرد.

شرکت مسافربری جهان گشت مهر

نمایندگی های جهان گشت مهر

مسافران می توانند از هر یک از شعب جهان گشت مهر بلیط اتوبوس سفر خود را به صورت رفت و برگشت خرید کنند. جهت خرید بلیط اتوبوس جهان گشت در باکس بالای صفحه مبدا، مقصد و تاریخ حرکت سفرتان را وارد کرده و بلیط مورد نظرتان را جستجو کنید. در لیست نمایش داده شده بهترین گزینه را انتخاب کنید و پس از انتخاب شماره صندلی و اطلاعات مسافر با پرداخت مبلغ بلیط خرید خود را نهایی کنید.

پرسش های متداول شرکت مسافربری جهان گشت مهر

برای خرید بلیط بایستی به اینترنت دسترسی داشته باشید و تنها با داشتن اطلاعات کارت بانکی و رمز پویا می توانید بلیط اتوبوس خود را آنلاین بخرید.
از جمله امکانات اتوبوس های جهان گشت می توان به صندلی‌های تخت شو، مانیتور اختصاصی، آب آشامیدنی و بسته‌های پذیرایی اشاره کرد.
خیر، پس از انجام کامل مراحل خرید و دریافت شماره بلیط فقط کافی است شماره بلیط و شماره پیگیری را نگه دارید و یک ربع قبل از حرکت اتوبوس برای دریافت بلیط چاپ شده به شرکت جهان گشت مراجعه نمایید.
میزان بار مجاز در سفرهای اتوبوسی برای هر مسافر 20 کیلوگرم میباشد.