خرید بلیط اتوبوس ایران پیما تعاونی 1

قصد سفر از هر شهری به هر شهری را که داشته باشید می‌توانید بلیط اتوبوس سفر خود را از شرکت‌های ایران پیما تعاونی یک در سراسر کشور خرید کنید. کلیه نمایندگی‌های ایران پیما عضو سامانه بازارگاه هستند، کافیست مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را انتخاب کنید و بلیط اتوبوس خود را از این شرکت خرید نمایید. از مزایای مهم خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ایران پیما از بازارگاه، امکان انتخاب شماره صندلی است. شما می‌توانید در طی سفر روی صندلی انتخابی دلخواه خود بنشینید. در نظر داشته‌باشید ایران پیما طرح‌های تشویقی بسیاری را برای مسافران خود دارد و در ایام مختلف سال بر روی اتوبوس‌های خود تخفیف‌های شناور می‌گذارد.

123
129
تعداد نمایندگی ها
1100
1210
تعداد سرویس روزانه
22000
22440
تعداد مسافر روزانه
خرید بلیط اتوبوس ایران پیما تعاونی 1

درباره ایران پیما

ایران پیما با چندین سال تجربه در عرصه حمل و نقل از قدیمی‌ترین شرکت‌های مسافربری در ایران به شمار می‌رود. این شرکت دارای شعب بسیاری در سر‌تا‌سر ایران است که ارائه دهنده خدمات آنلاین خرید بلیط اتوبوس به مسافران است. همچنین این شرکت با بهره‌گیری از اتوبوس‌های به روز و مدرن به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مسافران است. مسافران می‌توانند بلیط اتوبوس به مقصد شهرهای اصفهان، شیراز، تهران، یزد، کرمان، بندر عباس، آستارا، آمل، اندیمشک، چابهار، چالوس، دزفول، زنجان، سمنان و ... را از شرکت مسافربری ایران پیما خریداری نمایند.

شرکت مسافربری ایران پیما

نمایندگی های ایران پیما

شرکت مسافربری ایران پیما نمایندگی های بسیاری در شهرهای مختلف ایران دارد و مسافران دغدغه ای از بابت خرید بلیط ایران پیما در سرتاسر کشور ندارند. برای خرید بلیط ایران پیما کافیست در باکس جستجوی بالای صفحه، مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را وارد کرده و بر روی دکمۀ جستجوی بلیط کلیک کنید. لیستی از نتایج جستجو برای شما نمایش داده می‌شود که بر اساس نوع اتوبوس و ساعت حرکت، قیمت‌های متفاوتی دارد. کافیست گزینه مطلوب خود را در لیست پیدا کرده و بر روی انتخاب کلیک کنید. در ادامه مراحل خرید، شماره صندلی یا صندلی های مورد نظرتان را مشخص کنید و اطلاعات مسافر را وارد کنید. در مرحله آخر پیش فاکتور به شما نمایش داده می‌شود که قابل ویرایش است. در پایان مبلغ بلیط را به صورت آنلاین با وارد کردن شماره کارت و رمز دوم پرداخت کنید و خرید خود را نهایی کنید. دقت داشته باشید اگر به هر دلیلی مایل به ابطال بلیط سفر خود هستید می‌توانید به راحتی از منو استعلام/ابطال، پیگیری بلیط اتوبوس، بلیط اتوبوس خود را باطل کنید.

پرسش های متداول شرکت مسافربری ایران پیما

بله، ایران پیما، تعاونی یک، اولین تعاونی احداث شده در ایران می باشد که وظیفه جابجایی مسافران را به عهده دارد. پس از ایران پیما تعاونی های مسافربری بسیاری یکی پس از دیگری احداث شدند.
برای خرید بلیط بایستی به اینترنت دسترسی داشته باشید و تنها با داشتن اطلاعات کارت بانکی و رمز پویا می توانید بلیط اتوبوس خود را آنلاین بخرید.
خیر، پس از انجام کامل مراحل خرید و دریافت شماره بلیط فقط کافی است شماره بلیط و شماره پیگیری را نگه دارید و 30 دقیقه قبل از حرکت اتوبوس برای دریافت بلیط چاپ شده به شرکت ایران پیما مراجعه نمایید.
لازم است مسافران حداکثر 30 دقیقه قبل حرکت سرویس در ترمینال مبدا حضور داشته باشند.