خرید بلیط اتوبوس ایمن سفر تعاونی 6

امروزه خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی بسیار مورد استقبال مسافران قرار گرفته است چرا که با خرید آنلاین می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. اگر قصد سفر با اتوبوس های ایمن سفر ایرانیان را دارید می توانید در سایت بازارگاه با انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ حرکت سفر، بلیط اتوبوس خود را به صورت آنلاین از شرکت ایمن سفر بخرید.

30
31
تعداد نمایندگی ها
180
198
تعداد سرویس روزانه
3600
3672
تعداد مسافر روزانه
خرید بلیط اتوبوس ایمن سفر تعاونی 6

درباره ایمن سفر

شرکت مسافربری ایمن سفر ایرانیان با سرویسهای ویژه وی آی پی به اقصی نقاط کشور سرویس دهی می کند و شما به راحتی می توانید با روش های غیر حضوری بلیط اتوبوس مورد نظرتان را خرید کنید. ایمن سفر با بهره گیری از اتوبوس های به روز و کارآمد روزانه به اقصی نقاط کشور سرویس اتوبوسی می فرستد.

شرکت مسافربری ایمن سفر

نمایندگی های ایمن سفر

برای خرید بلیط اتوبوس از هر یک از نمایندگی های ایمن سفر بایستی ابتدا در کادر جستجوی بالای صفحه مبدا، مقصد و تاریخ حرکت سفر خود را بنویسید. پس از آن لیستی از سرویس های موجود برای شما نمایش داده می شود که بسته به نوع اتوبوس قیمت های متفاوتی دارند و شما میبایست یکی از آنها را انتخاب کنید. 

پرسش های متداول شرکت مسافربری ایمن سفر

خوش بختانه شما هیچ نیازی به مراجعه حضوری به شرکت ندارید. تنها با دسترسی به اینترنت می توانید از سایت و یا اپلیکیشن بازارگاه بلیط خود را بخرید.

خیر، پس از انجام کامل مراحل خرید و دریافت شماره بلیط فقط کافی است شماره بلیط و شماره پیگیری را نگه دارید و یک ربع قبل از حرکت اتوبوس برای دریافت بلیط چاپ شده به شرکت ایمن سفر مراجعه نمایید.

خیر، شما با خرید بلیط اینترنتی ایمن سفر نیازی به چاپ بلیط ندارید. تنها کافی است نیم ساعت قبل از حرکت در شرکت ایمن سفر حضور داشته باشید و با ارائه شماره بلیط، بلیط چاپ شده خود را دریافت کنید.

ایمن سفر در شهرهای مختلفی از جمله اصفهان، یاسوج، شیراز، مشهد، یزد، بندرعباس و اهواز نمایندگی فعال دارد و مسافران می توانند بلیط اتوبوس ایمن سفر را خرید کنند.