خرید بلیط اتوبوس همسفر

مسافران عزیز بلیط اتوبوس خود به اقصی نقاط کشور را از شرکت مسافربری همسفر چابکسواران خرید کنید. شرکت همسفر با بهره گیری از مدرن ترین اتوبوس ها و با تکیه بر کادری با تجربه، بهترین و مناسب ترین سرویس ها را برای آسایش و رفاه شما فراهم آورده است. شما میتوانید بلیط اتوبوس خود را در ساعات دلخواه خود و از هر شهری به هر شهری که قصد سفر دارید از شرکت همسفر خریداری نمایید. بازارگاه کلیه شرکت های مسافربری همسفر در کشور را پوشش میدهد و شما براحتی میتوانید از طریق سایت و یا دانلود اپلیکیشن بازارگاه بلیط اتوبوس خود را از شرکت همسفر بخرید.

80
84
تعداد نمایندگی ها
800
880
تعداد سرویس روزانه
16000
16320
تعداد مسافر روزانه
خرید بلیط اتوبوس همسفر

درباره همسفر

شرکت مسافربری همسفر در اسفند ماه 1378 در تهران پارک سوار بیهقی راه اندازی شد. در آغاز این شرکت با 100 دستگاه اتوبوس فعالیت خود را شروع کرد و پس از آن با استقبال مردم از این شرکت روز به روز به سرویس های خود اضافه نمود. امروز با داشتن بیش از 600 دستگاه اتوبوس های روز دنیا از جمله اتوبوس های مان، VIP محصول کشور آلمان آماده سرویس دهی به اقصی نقاط کشور میباشد.

شرکت مسافربری همسفر

پرسش های متداول شرکت مسافربری همسفر

اتوبوس های همسفر در هر چهار ترمینال تهران (ترمینال آرژانتین، ترمینال غرب، ترمینال جنوب و ترمینال شرق) فعال هستند.
اتوبوس های وی آی پی مجهز به صندلی های تخت شو، سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب، مانیتور اختصاصی، جای شارژ، بالشتک سفر، هدفون و ... هستند. شما در طول سفر می‌توانید با دیدن فیلم و گوش دادن به موزیک خودتان را سرگرم کنید.
اتوبوس های وی آی پی یا تک صندلی به دو دسته 25 صندلی و 22 صندلی تقسیم می شوند. همین تعداد کم صندلی ها نشان دهنده میزان راحتی مسافران در این نوع اتوبوس هاست.
بله، برای مقاصد مختلف خود امکان اجاره سرویس دربستی از شرکت همسفر وجود دارد.