خرید بلیط اتوبوس گیتی پیما

یکی از شرکت های معتبر در زمینه فروش بلیط اتوبوس شرکت مسافربری گیتی پیما می باشد. گیتی پیما روزانه به اقصی نقاط کشور سرویس های اتوبوسی بسیاری می فرستد. مسافران عزیزی که قصد خرید بلیط اتوبوس از شرکت های گیتی پیما را دارند می توانند توسط سایت بازارگاه و انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ حرکت بلیط اتوبوس خود را خرید کنند.

51
53
تعداد نمایندگی ها
296
325
تعداد سرویس روزانه
5920
6038
تعداد مسافر روزانه
خرید بلیط اتوبوس گیتی پیما

درباره گیتی پیما

شرکت گیتی پیما دارای سابقه ای طولانی در زمینه جابجایی مسافر می باشد و همواره با بهره گیری از اتوبوس های به روز و مدرن در راستای جلب رضایت مسافران خود گام برداشته است. ورود اتوبوس های VIP به ناوگان گیتی پیما سرآغاز تحولی عظیم در این شرکت محسوب می شود. مسافران با سفر با اتوبوس های VIP  تک صندلی، مانیتور دار در کمال آرامش می توانند به مقصد برسند.

شرکت مسافربری گیتی پیما

نمایندگی های گیتی پیما

گیتی پیما دارای شعب و نمایندگی های فعال در سطح کشور می باشد. مسافران از هر شهری که قصد سفر داشته باشند می توانند ازهر یک از شعب گیتی پیما در سایت بازارگاه به صورت اینترنتی بلیط بخرند. برای خرید بلیط اتوبوس سفر خود به مقصد دلخواه کافی است در باکس جستجوی بالای صفحه مبدا، مقصد و تاریخ سفر را پر کنید و سرویس مورد نظر خود را جستجو و خریداری نمایید.

پرسش های متداول شرکت مسافربری گیتی پیما

بله، شما می توانید بلیط اتوبوس سفرهای برون مرزی خود به کشورهایی مانند ترکیه، ارمنستان و گرجستان را از گیتی پیما بخرید.
بله، شما می توانید بلیط خود را تا یک ساعت قبل از ساعت حرکت اتوبوس با کسر مبلغ 10% باطل کنید. از یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس تا پس از آن، ابطال بلیط با کسر جریمه 50 درصد و فقط به صورت حضوری امکان پذیر است.
اتوبوس های وی آی پی مجهز به صندلی های تخت خواب شو، سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب، مانیتور، جای شارژ، بالشتک سفر، هدفون و ... هستند. شما در طول سفر می‌توانید با دیدن فیلم و گوش دادن به موزیک خودتان را سرگرم کنید.
اتوبوس های وی آی پی یا تک صندلی به دو دسته 25 صندلی و 22 صندلی تقسیم می شوند. همین تعداد کم صندلی ها نشان دهنده میزان راحتی مسافران در این نوع اتوبوس هاست.