خرید بلیط اتوبوس آسوده سفر

برای سفر روش های مختلفی را می توانید انتخاب کنید که امتحان هر کدام باعث کسب تجربه برای شما می شود و احساس خوبی برایتان به ارمغان می آورد. یکی از این روش ها سفر اتوبوسی است. امروزه با پیشرفت و توسعه فناوری امکان خرید بلیط اتوبوس به صورت آنلاین فراهم شده است. از جمله شرکت های مسافربری که مسافران می توانند بلیط اتوبوس اینترنتی بخرند شرکت مسافربری آسوده سفر است که روزانه به برخی از مناطق ایران سرویس اتوبوسی می فرستد. مسافران گرامی می توانید توسط سامانه بازارگاه از این شرکت بلیط مورد نظرتان را بخرید.

9
9
تعداد نمایندگی ها
53
58
تعداد سرویس روزانه
1060
1081
تعداد مسافر روزانه
خرید بلیط اتوبوس آسوده سفر

درباره آسوده سفر

شرکت مسافربری آسوده سفر با بهره گیری از کادری مجرب و اتوبوس های به روز آماده سرویس دهی به مسافران به اقصی نقاط کشور می باشد. شما می توانید بلیط اتوبوس VIP و تخت شو سفر خود را از شرکت مسافربری آسوده سفر بخرید و با خیالی آسوده سفر کنید.

شرکت مسافربری آسوده سفر

نمایندگی های آسوده سفر

شرکت آسوده سفر دارای نمایندگی های مختلفی در سطح کشور می باشد. برای خرید بلیط اتوبوس آسوده سفر در ابتدا در کادر بالای صفحه مبدا، مقصد و تاریخ حرکت خود را مشخص کنید و در ادامه از لیست نتایج نمایش داده شده، گزینه مناسب را انتخاب کنید و مراحل خرید را تا پرداخت مبلغ بلیط طی کنید.