خرید بلیط اتوبوس آسیا سفر

خرید بلیط اتوبوس به شکل اینترنتی یکی از راه‌‌های آسان و سریعی است که روز به روز طرفدارهای بیشتری پیدا می‌ کند. مسافر هر شهری که هستید می‌توانید برای خرید بلیط اتوبوس آسیا سفر به صورت اینترنتی از طریق سایت و یا اپلیکیشن بازارگاه اقدام کنید. مسافران گرامی بدون نگرانی و با اطمینان کامل بلیط اتوبوس خود را از شرکت آسیا سفر بخرید و سفری بدون استرس، در کمال آرامش و اطمینان داشته باشید.

150
157
تعداد نمایندگی ها
600
660
تعداد سرویس روزانه
12000
12240
تعداد مسافر روزانه
خرید بلیط اتوبوس آسیا سفر

درباره آسیا سفر

شرکت مسافربری آسیا سفر دارای اتوبوس‌های جدید و مدرن از جمله اسکانیا، ولوو، بنز، وی آی پی، مان و ... است و همراه با کادری با تجربه، روزانه سرویس‌های اتوبوسی بسیاری را به اقصی نقاط کشور روانه می‌کند. این شرکت همواره در تلاش است تا با ارائه سرویس‌های مطلوب، آسایش و رفاه مسافران را فراهم آورد.

شرکت مسافربری آسیا سفر

نمایندگی های آسیا سفر

آسیا سفر در شهرهای مختلف ایران از جمله کرج، یاسوج، فارس، اندیمشک، رشت، دزفول، قشم، تهران، شیراز، یزد، اهواز، خرم آباد، شهرکرد و ... نمایندگی فعال دارد و شما می توانید به راحتی بلیط اتوبوس خود را از این شرکت خرید کنید. برای خرید بلیط اتوبوس آسیا سفر کافیست در باکس بالای همین صفحه مبدا، مقصد و تاریخ حرکت سفر خود را وارد کنید. پس از آن لیستی از نتایج جستجو برای شما نمایش داده می شود که از بین آنها می توانید گزینه مطلوب را انتخاب کنید. با انتخاب صندلی و وارد کردن اطلاعات خواسته شده و در نهایت با پرداخت مبلغ بلیط، بلیط برای شما صادر می شود.

پرسش های متداول شرکت مسافربری آسیا سفر

بله، این شرکت از به روز ترین اتوبوس های VIP جهت جابجایی مسافران خود بهره میبرد.
بله ، شما با خرید بلیط اتوبوس آسیا سفر به صورت اینترنتی این امکان را دارید که صندلی مورد نظر خود را انتخاب کنید.
بله، شما می توانید بلیط خود را تا یک ساعت قبل از ساعت حرکت اتوبوس با کسر مبلغ 10% باطل کنید. از یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس تا پس از آن، ابطال بلیط با کسر جریمه 50 درصد و فقط به صورت حضوری امکان پذیر است.
خیر، شما با خرید بلیط اینترنتی آسیا سفر نیازی به چاپ بلیط ندارید. تنها کافی است نیم ساعت قبل از حرکت با همراه داشتن شماره بلیط خود در شرکت حضور داشته باشید.