خرید بلیط اتوبوس عدل تعاونی 7

در سر تا سر دنیا اتوبوس یکی از ارزان ترین گزینه های سفر محسوب می شود و کمتر کسی هست که با اتوبوس سفر نکرده باشد. انتخاب شرکت مسافربری معتبر که از اتوبوس های مدرن در سرویس دهی استفاده کند بسیار مورد اهمیت است. ما به شما شرکت عدل را پیشنهاد می کنیم. با خرید بلیط اتوبوس از شرکت مسافربری عدل می توانید با اطمینان خاطر سفر کنید. جهت خرید بلیط اتوبوس عدل می توانید به سامانه بازارگاه مراجعه نمایید.

110
115
تعداد نمایندگی ها
870
957
تعداد سرویس روزانه
17400
17748
تعداد مسافر روزانه
خرید بلیط اتوبوس عدل تعاونی 7

درباره عدل

شرکت مسافربری عدل با سال ها تجربه درخشان در صنعت حمل و نقل آماده خدمت رسانی به مسافران می‌باشد. این شرکت نخستین شرکتی است که خرید بلیط از طریق تلفن همراه را در کشور راه‌اندازی کرده است تا مسافران بتوانند بلیط اتوبوس خود را به راحتی و توسط تلفن همراهشان خریداری نمایند. شرکت عدل از اتوبوس‌های به روز و کارآمد در سرویس دهی خود بهره می‌برد و روزانه اتوبوس‌های بسیاری را به اقصی نقاط کشور می‌فرستد.

شرکت مسافربری عدل

نمایندگی های عدل

شرکت مسافربری عدل نمایندگی‌های بسیاری در شهرهای مختلف ایران دارد و مسافران دغدغه ای از بابت خرید بلیط عدل در سرتاسر کشور ندارند. برای خرید بلیط عدل کافیست در باکس جستجوی بالای صفحه، مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را وارد کرده و بر روی دکمۀ جستجوی بلیط کلیک کنید و مراحل خرید را طی کنید. با خرید بلیط اتوبوس عدل می‌توانید به مقاصد بسیاری مانند اصفهان، تبریز، کرمان، آستارا، یزد، شاهین شهر، کرج، شیراز، بندرعباس، گرگان، اهواز، ساری و خرم آباد سفر کنید.

پرسش های متداول شرکت مسافربری عدل

بله ، برای خرید بلیط عدل کافیست مسیر و تاریخ سفر خود را وارد کنید و مراحل خرید را تا پرداخت بهای بلیط طی کنید.
اصفهان، کرج، اهواز، ایلام، شیراز، گرگان، خرم آباد، بندر عباس، یزد، تبریز، ارومیه، کرمانشاه، تهران، همدان، رشت، مشهد، جیرفت، داراب، انزلی، دزفول، بیرجند، کرمان، مسجد سلیمان، ساری، سیرجان، ایذه، شاهین شهر و ...
از جمله امکانات اتوبوس های عدل می توان به صندلی‌های تخت شو، مانیتور اختصاصی، آب آشامیدنی، بسته‌های پذیرایی و چراغ مطالعه کوچک اشاره کرد.
خیر، شما با خرید آنلاین بلیط نیازی به چاپ بلیط ندارید. تنها کافی است نیم ساعت قبل از حرکت در تعاونی عدل حضور داشته باشید و شماره بلیط خود را همراه داشته باشید.